SRCB2A16-14P JAE
  • Part Number: SRCB2A16-14P
  • Manufacturer Name: JAE
  • Description: CONN RCPT 14POS W/PIN
  • Category: Circular Connectors
  • Status:
  • More about SRCB2A16-14P JAE
    SRCB2A16-14P JAE
    SRCB2A16-14P is manufactured by JAE and is categorized in the Circular Connectors category. SRCB2A16-14P is described as CONN RCPT 14POS W/PIN. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by JAE
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
    Circular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM