SRCB06A21-26S JAE
  • Part Number: SRCB06A21-26S
  • Manufacturer Name: JAE
  • Description: CONN INLINE PLUG 26POS W/SOCKET
  • Category: Circular Connectors
  • Status:
  • More about SRCB06A21-26S JAE
    SRCB06A21-26S JAE
    SRCB06A21-26S is manufactured by JAE and is categorized in the Circular Connectors category. SRCB06A21-26S is described as CONN INLINE PLUG 26POS W/SOCKET. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    View
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"