SM3ZS067U310AER1200 JAE
  • More about SM3ZS067U310AER1200 JAE
    SM3ZS067U310AER1200 JAE
    SM3ZS067U310AER1200 is manufactured by JAE and is categorized in the Edgeboard Card Connectors category. SM3ZS067U310AER1200 is described as CONN EDGE DUAL FMALE 67POS 0.020. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    View
  • Manufacturer Name
    C &k Components
  • Description
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    View
    Serpac
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"