SM3ZS067U310ABR1200 JAE
  • More about SM3ZS067U310ABR1200 JAE
    SM3ZS067U310ABR1200 JAE
    SM3ZS067U310ABR1200 is manufactured by JAE and is categorized in the Edgeboard Card Connectors category. SM3ZS067U310ABR1200 is described as CONN EDGE DUAL FMALE 67POS 0.020. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Amphenol Ltw
  • Description
    BREATHABLE VENT
    View
  • Manufacturer Name
    Davies Molding
  • Description
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    View
    Serpac
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"