PS-60PE-D4LT1-B1E JAE
  • More about PS-60PE-D4LT1-B1E JAE
    PS-60PE-D4LT1-B1E JAE
    PS-60PE-D4LT1-B1E is manufactured by JAE and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. PS-60PE-D4LT1-B1E is described as CONN HEADER 60POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    VERTICAL GUIDE 50MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK