PS-60PA-D4R1-A1 JAE
  • More about PS-60PA-D4R1-A1 JAE
    PS-60PA-D4R1-A1 JAE
    PS-60PA-D4R1-A1 is manufactured by JAE and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. PS-60PA-D4R1-A1 is described as CONN HEADER 60POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by JAE
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM