PS-50PA-D4T1-A1 JAE
  • More about PS-50PA-D4T1-A1 JAE
    PS-50PA-D4T1-A1 JAE
    PS-50PA-D4T1-A1 is manufactured by JAE and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. PS-50PA-D4T1-A1 is described as CONN HEADER 50POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM