PS-50PA-D4LT1-LP1-SE JAE
  • More about PS-50PA-D4LT1-LP1-SE JAE
    PS-50PA-D4LT1-LP1-SE JAE
    PS-50PA-D4LT1-LP1-SE is manufactured by JAE and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. PS-50PA-D4LT1-LP1-SE is described as CONN HEADER 50POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by JAE
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PCB HANDLE A
    View
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"