PS-40PE-D4LT1-LP1 JAE
  • More about PS-40PE-D4LT1-LP1 JAE
    PS-40PE-D4LT1-LP1 JAE
    PS-40PE-D4LT1-LP1 is manufactured by JAE and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. PS-40PE-D4LT1-LP1 is described as CONN HEADER 40POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED