PS-40PA-D4T1-PKL1 JAE
  • More about PS-40PA-D4T1-PKL1 JAE
    PS-40PA-D4T1-PKL1 JAE
    PS-40PA-D4T1-PKL1 is manufactured by JAE and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. PS-40PA-D4T1-PKL1 is described as CONN HEADER 40POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"