PS-22SD-D4TS1-2 JAE
  • More about PS-22SD-D4TS1-2 JAE
    PS-22SD-D4TS1-2 JAE
    PS-22SD-D4TS1-2 is manufactured by JAE and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. PS-22SD-D4TS1-2 is described as CONN HEADER 22POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by JAE
    ---> Regtangular Female Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Female Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM