PS-20PE-D4T2-SM1E JAE
  • More about PS-20PE-D4T2-SM1E JAE
    PS-20PE-D4T2-SM1E JAE
    PS-20PE-D4T2-SM1E is manufactured by JAE and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. PS-20PE-D4T2-SM1E is described as CONN HEADER 20POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM