PS-20PE-D4T1-PN1 JAE
  • More about PS-20PE-D4T1-PN1 JAE
    PS-20PE-D4T1-PN1 JAE
    PS-20PE-D4T1-PN1 is manufactured by JAE and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. PS-20PE-D4T1-PN1 is described as CONN HEADER 20POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"