PS-20PA-S4T1-A1 JAE
  • More about PS-20PA-S4T1-A1 JAE
    PS-20PA-S4T1-A1 JAE
    PS-20PA-S4T1-A1 is manufactured by JAE and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. PS-20PA-S4T1-A1 is described as CONN HEADER 20POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 415MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS