PS-20PA-D4T1-A1 JAE
  • More about PS-20PA-D4T1-A1 JAE
    PS-20PA-D4T1-A1 JAE
    PS-20PA-D4T1-A1 is manufactured by JAE and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. PS-20PA-D4T1-A1 is described as CONN HEADER 20POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U 175MM SIDE PLATE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    View
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK