PS-16PE-D4LT1-PN1 JAE
  • More about PS-16PE-D4LT1-PN1 JAE
    PS-16PE-D4LT1-PN1 JAE
    PS-16PE-D4LT1-PN1 is manufactured by JAE and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. PS-16PE-D4LT1-PN1 is described as CONN HEADER 16POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM