PS-15PF-S4T1-PKL1 JAE
  • More about PS-15PF-S4T1-PKL1 JAE
    PS-15PF-S4T1-PKL1 JAE
    PS-15PF-S4T1-PKL1 is manufactured by JAE and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. PS-15PF-S4T1-PKL1 is described as CONN HEADER 15POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS