PS-15PE-T4T1-KLB1 JAE
  • More about PS-15PE-T4T1-KLB1 JAE
    PS-15PE-T4T1-KLB1 JAE
    PS-15PE-T4T1-KLB1 is manufactured by JAE and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. PS-15PE-T4T1-KLB1 is described as CONN HEADER 15POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    View
    GUIDE RAIL 220MM
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK