PS-12SD-D4T1-1 JAE
  • More about PS-12SD-D4T1-1 JAE
    PS-12SD-D4T1-1 JAE
    PS-12SD-D4T1-1 is manufactured by JAE and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. PS-12SD-D4T1-1 is described as CONN HEADER 12POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by JAE
    ---> Regtangular Female Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Female Receptacle
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH