PS-12PLB-D4LT1-FL1E JAE
  • More about PS-12PLB-D4LT1-FL1E JAE
    PS-12PLB-D4LT1-FL1E JAE
    PS-12PLB-D4LT1-FL1E is manufactured by JAE and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. PS-12PLB-D4LT1-FL1E is described as CONN HEADER 12POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    View
  • Manufacturer Name
    Molex
  • Description
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    View
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V