PM3R022UQ1 JAE
  • Part Number: PM3R022UQ1
  • Manufacturer Name: JAE
  • Description: CONN RCPT 22POS VERT SATA SOLDER
  • Category: Pluggable Connectors
  • Status:
  • More about PM3R022UQ1 JAE
    PM3R022UQ1 JAE
    PM3R022UQ1 is manufactured by JAE and is categorized in the Pluggable Connectors category. PM3R022UQ1 is described as CONN RCPT 22POS VERT SATA SOLDER. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by JAE
    ---> Pluggable Connectors from all manufacturers
    ---> Connectors by sub category
  • More About  Pluggable Connectors
    Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH