PM2R013NQ4R250 JAE
  • Part Number: PM2R013NQ4R250
  • Manufacturer Name: JAE
  • Description: CONN RCPT SATA R/A 13POS SMD
  • Category: Pluggable Connectors
  • Status:
  • More about PM2R013NQ4R250 JAE
    PM2R013NQ4R250 JAE
    PM2R013NQ4R250 is manufactured by JAE and is categorized in the Pluggable Connectors category. PM2R013NQ4R250 is described as CONN RCPT SATA R/A 13POS SMD. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    View
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM