PM2R013NQ3R300 JAE
  • Part Number: PM2R013NQ3R300
  • Manufacturer Name: JAE
  • Description: CONN RCPT SATA R/A 13POS SMD
  • Category: Pluggable Connectors
  • Status:
  • More about PM2R013NQ3R300 JAE
    PM2R013NQ3R300 JAE
    PM2R013NQ3R300 is manufactured by JAE and is categorized in the Pluggable Connectors category. PM2R013NQ3R300 is described as CONN RCPT SATA R/A 13POS SMD. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A