PM2R013NQ2R350 JAE
  • Part Number: PM2R013NQ2R350
  • Manufacturer Name: JAE
  • Description: CONN RCPT SATA R/A 13POS SMD
  • Category: Pluggable Connectors
  • Status:
  • More about PM2R013NQ2R350 JAE
    PM2R013NQ2R350 JAE
    PM2R013NQ2R350 is manufactured by JAE and is categorized in the Pluggable Connectors category. PM2R013NQ2R350 is described as CONN RCPT SATA R/A 13POS SMD. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by JAE
    ---> Pluggable Connectors from all manufacturers
    ---> Connectors by sub category
  • More About  Pluggable Connectors
    Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    View
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    PLUG AUTO PWR GREY
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR