PM2B013HS1R1000 JAE
  • Part Number: PM2B013HS1R1000
  • Manufacturer Name: JAE
  • Description: CONN PLUG SATA R/A 13POS T/H
  • Category: Pluggable Connectors
  • Status:
  • More about PM2B013HS1R1000 JAE
    PM2B013HS1R1000 JAE
    PM2B013HS1R1000 is manufactured by JAE and is categorized in the Pluggable Connectors category. PM2B013HS1R1000 is described as CONN PLUG SATA R/A 13POS T/H. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by JAE
    ---> Pluggable Connectors from all manufacturers
    ---> Connectors by sub category
  • More About  Pluggable Connectors
    Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    View
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR