MX23A36SF1 JAE
  • More about MX23A36SF1 JAE
    MX23A36SF1 JAE
    MX23A36SF1 is manufactured by JAE and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. MX23A36SF1 is described as CONN SOCKET HOUSING 36POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by JAE
    ---> Rectangular Connector Housings from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Rectangular Connector Housings
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH