MX23A36NF1 JAE
  • More about MX23A36NF1 JAE
    MX23A36NF1 JAE
    MX23A36NF1 is manufactured by JAE and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. MX23A36NF1 is described as CONN HEADER PIN 36POS R/A TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by JAE
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH