MM60-52C2-R1-R1200 JAE
  • More about MM60-52C2-R1-R1200 JAE
    MM60-52C2-R1-R1200 JAE
    MM60-52C2-R1-R1200 is manufactured by JAE and is categorized in the Edgeboard Card Connectors category. MM60-52C2-R1-R1200 is described as CONN PCI EXP MINI FEMALE 52POS. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by JAE
    ---> Edgeboard Card Connectors from all manufacturers
    ---> Connectors by sub category
  • More About  Edgeboard Card Connectors
    Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    View
    Schroff
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    Schroff
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"