MM60-52B1-B1-R850 JAE
  • More about MM60-52B1-B1-R850 JAE
    MM60-52B1-B1-R850 JAE
    MM60-52B1-B1-R850 is manufactured by JAE and is categorized in the Edgeboard Card Connectors category. MM60-52B1-B1-R850 is described as CONN PCI EXP MINI FEMALE 52POS. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by JAE
    ---> Edgeboard Card Connectors from all manufacturers
    ---> Connectors by sub category
  • More About  Edgeboard Card Connectors
    Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRN
    View
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT