LY10-DC36BR JAE
  • More about LY10-DC36BR JAE
    LY10-DC36BR JAE
    LY10-DC36BR is manufactured by JAE and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. LY10-DC36BR is described as CONN SOCKET 36POS HOUSING 2MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"