JN1AS10UL1 JAE
  • Part Number: JN1AS10UL1
  • Manufacturer Name: JAE
  • Description: CONN RCPT WATERPRF 10POS T/H PIN
  • Category: Circular Connectors
  • Status:
  • More about JN1AS10UL1 JAE
    JN1AS10UL1 JAE
    JN1AS10UL1 is manufactured by JAE and is categorized in the Circular Connectors category. JN1AS10UL1 is described as CONN RCPT WATERPRF 10POS T/H PIN. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by JAE
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
    Circular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    View
    Schroff
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"