JN1AS10ML1-R JAE
  • Part Number: JN1AS10ML1-R
  • Manufacturer Name: JAE
  • Description: CONN RCPT 10POS W/PIN SLD BLACK
  • Category: Circular Connectors
  • Status:
  • More about JN1AS10ML1-R JAE
    JN1AS10ML1-R JAE
    JN1AS10ML1-R is manufactured by JAE and is categorized in the Circular Connectors category. JN1AS10ML1-R is described as CONN RCPT 10POS W/PIN SLD BLACK. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by JAE
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
    Circular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    View
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK