JL05-6A20-30XPC-F0-R JAE
  • More about JL05-6A20-30XPC-F0-R JAE
    JL05-6A20-30XPC-F0-R JAE
    JL05-6A20-30XPC-F0-R is manufactured by JAE and is categorized in the Circular Connector Housings category. JL05-6A20-30XPC-F0-R is described as CONN PLG HSG MALE 30POS INLINE. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"