JL05-6A20-30ASC-F0-R JAE
  • More about JL05-6A20-30ASC-F0-R JAE
    JL05-6A20-30ASC-F0-R JAE
    JL05-6A20-30ASC-F0-R is manufactured by JAE and is categorized in the Circular Connector Housings category. JL05-6A20-30ASC-F0-R is described as CONN PLG HSG FMALE 30POS INLINE. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by JAE
    ---> Circular Connector Housings from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connector Housings
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"
    View
    Schroff
    POWER SUPPLY CODING KEY
    Schroff
    LED 3.2 GREEN
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT