JL05-2A22-14PC-F0-R JAE
  • Part Number: JL05-2A22-14PC-F0-R
  • Manufacturer Name: JAE
  • Description: JL05 series, box mounting receptacle, 30 pos., pin, crimp
  • Category: Circular Connectors
  • Status:
  • More about JL05-2A22-14PC-F0-R JAE
    JL05-2A22-14PC-F0-R JAE
    JL05-2A22-14PC-F0-R is manufactured by JAE and is categorized in the Circular Connectors category. JL05-2A22-14PC-F0-R is described as JL05 series, box mounting receptacle, 30 pos., pin, crimp. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by JAE
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    View
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM