JL04V-6A20-15PE-EB-R JAE
  • Part Number: JL04V-6A20-15PE-EB-R
  • Manufacturer Name: JAE
  • Description: CONN PLUG MALE 7POS SILVER SLDR
  • Category: Circular Connectors
  • Status:
  • More about JL04V-6A20-15PE-EB-R JAE
    JL04V-6A20-15PE-EB-R JAE
    JL04V-6A20-15PE-EB-R is manufactured by JAE and is categorized in the Circular Connectors category. JL04V-6A20-15PE-EB-R is described as CONN PLUG MALE 7POS SILVER SLDR. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V