JA3106B-32-J19SC-R JAE
  • Part Number: JA3106B-32-J19SC-R
  • Manufacturer Name: JAE
  • Description: CONN PLUG FMALE 19POS SILVR CRMP
  • Category: Circular Connectors
  • Status:
  • More about JA3106B-32-J19SC-R JAE
    JA3106B-32-J19SC-R JAE
    JA3106B-32-J19SC-R is manufactured by JAE and is categorized in the Circular Connectors category. JA3106B-32-J19SC-R is described as CONN PLUG FMALE 19POS SILVR CRMP. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    LED 3.2 GREEN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    View
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"