JA3102A-32-J19SC JAE
  • Part Number: JA3102A-32-J19SC
  • Manufacturer Name: JAE
  • Description: CONN RCPT FMALE 19POS SILVR CRMP
  • Category: Circular Connectors
  • Status:
  • More about JA3102A-32-J19SC JAE
    JA3102A-32-J19SC JAE
    JA3102A-32-J19SC is manufactured by JAE and is categorized in the Circular Connectors category. JA3102A-32-J19SC is described as CONN RCPT FMALE 19POS SILVR CRMP. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by JAE
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
    Circular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE VME KEY FORM 1 TOP BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    Schroff
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"