JA06A-20-29SW-J1-EB-R JAE
  • Part Number: JA06A-20-29SW-J1-EB-R
  • Manufacturer Name: JAE
  • Description: CONN PLUG FMALE 17POS SILVR SLDR
  • Category: Circular Connectors
  • Status:
  • More about JA06A-20-29SW-J1-EB-R JAE
    JA06A-20-29SW-J1-EB-R JAE
    JA06A-20-29SW-J1-EB-R is manufactured by JAE and is categorized in the Circular Connectors category. JA06A-20-29SW-J1-EB-R is described as CONN PLUG FMALE 17POS SILVR SLDR. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by JAE
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
    Circular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM