IL-Y-7P-S15T2-EF JAE
  • More about IL-Y-7P-S15T2-EF JAE
    IL-Y-7P-S15T2-EF JAE
    IL-Y-7P-S15T2-EF is manufactured by JAE and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. IL-Y-7P-S15T2-EF is described as CONN 7POS 1.5MM CRIMP. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER BATTERY HOLDER
    View
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    View
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    Memory Protection Devices
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM