IL-Y-11P-S15L2-EF JAE
  • More about IL-Y-11P-S15L2-EF JAE
    IL-Y-11P-S15L2-EF JAE
    IL-Y-11P-S15L2-EF is manufactured by JAE and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. IL-Y-11P-S15L2-EF is described as CONN 11POS 1.5MM CRIMP. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER COIN CELL SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    View
    Memory Protection Devices
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL