IL-WX-30PB-VF-B-E1000E JAE
  • More about IL-WX-30PB-VF-B-E1000E JAE
    IL-WX-30PB-VF-B-E1000E JAE
    IL-WX-30PB-VF-B-E1000E is manufactured by JAE and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. IL-WX-30PB-VF-B-E1000E is described as CONN 30POS 0.8MM SMT. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by JAE
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM