IL-WX-24PB-HF-BE JAE
  • More about IL-WX-24PB-HF-BE JAE
    IL-WX-24PB-HF-BE JAE
    IL-WX-24PB-HF-BE is manufactured by JAE and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. IL-WX-24PB-HF-BE is described as CONN 24POS 0.8MM SMT. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by JAE
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"