IL-WX-20S-VF-A1-B-E1000E JAE
  • More about IL-WX-20S-VF-A1-B-E1000E JAE
    IL-WX-20S-VF-A1-B-E1000E JAE
    IL-WX-20S-VF-A1-B-E1000E is manufactured by JAE and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. IL-WX-20S-VF-A1-B-E1000E is described as CONN 20POS 0.8MM SMT. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by JAE
    ---> Regtangular Female Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Female Receptacle
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    Vector
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"