IL-WX-18S-VF-B-E1000E JAE
  • More about IL-WX-18S-VF-B-E1000E JAE
    IL-WX-18S-VF-B-E1000E JAE
    IL-WX-18S-VF-B-E1000E is manufactured by JAE and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. IL-WX-18S-VF-B-E1000E is described as CONN 18POS 0.8MM SMT. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by JAE
    ---> Regtangular Female Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Female Receptacle
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE