IL-WX-16SB-VF-B-E1000E JAE
  • More about IL-WX-16SB-VF-B-E1000E JAE
    IL-WX-16SB-VF-B-E1000E JAE
    IL-WX-16SB-VF-B-E1000E is manufactured by JAE and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. IL-WX-16SB-VF-B-E1000E is described as CONN 16POS 0.8MM SMT. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by JAE
    ---> Regtangular Female Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Female Receptacle
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE