IL-WX-16PB-HF-B-E1000E JAE
  • More about IL-WX-16PB-HF-B-E1000E JAE
    IL-WX-16PB-HF-B-E1000E JAE
    IL-WX-16PB-HF-B-E1000E is manufactured by JAE and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. IL-WX-16PB-HF-B-E1000E is described as CONN 16POS 0.8MM SMT. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by JAE
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM