IL-WX-14P-HF-BE JAE
  • More about IL-WX-14P-HF-BE JAE
    IL-WX-14P-HF-BE JAE
    IL-WX-14P-HF-BE is manufactured by JAE and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. IL-WX-14P-HF-BE is described as CONN 14POS 0.8MM SMT. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by JAE
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK