IL-WX-12SB-VF-A1-B-E1000E JAE
  • More about IL-WX-12SB-VF-A1-B-E1000E JAE
    IL-WX-12SB-VF-A1-B-E1000E JAE
    IL-WX-12SB-VF-A1-B-E1000E is manufactured by JAE and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. IL-WX-12SB-VF-A1-B-E1000E is described as CONN 12POS 0.8MM SMT. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by JAE
    ---> Regtangular Female Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Female Receptacle
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK TOP/BOT VENT 3UX8.5X7
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH