IL-WX-10P-VF-BE JAE
  • More about IL-WX-10P-VF-BE JAE
    IL-WX-10P-VF-BE JAE
    IL-WX-10P-VF-BE is manufactured by JAE and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. IL-WX-10P-VF-BE is described as CONN 10POS 0.8MM SMT. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by JAE
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE